Komentáře k našim článkům

Milí čtenáři,

články na tomto webu vyjadřují názory sousedů, kteří pracují pro Naše Měcholupy. Ke každému článku může kdokoliv připojit vlastní komentář a pokud je napsán v intencích občanské slušnosti, zveřejníme jej. Nebráníme se ani kritickým článkům na naši adresu. Rádi se nad tématem zamyslíme a pokusíme se vyřešit případné chyby.

V souvislosti s posledními změnami ve vedení obce se nám však sešlo několik komentářů kritických k zastupitelům ODS a HPP. Omlouváme se jejich autorům, ale takové komentáře nezveřejníme. Nejsme platformou, kde by se měla řešit cizí pochybení.

Pokud nás naopak chcete upozornit na věcné problémy při správě obce, určitě komentáře použijte. Všechny předáme zastupitelům, aby se jimi zabývali.

2 myšlenky k “Komentáře k našim článkům

 1. Dobrý den,
  Problémy: 1. Kutnohorská, překračované hygienické limity – obec s tím nic nedělá, aspoň jsem si nevšiml, nevím proč na komunikaci není radar nebo ještě lépe měřený úsek. Taky by mě zajímalo kdy bude přeložka Kutnohorské a jak toho chce obec docílit a co proto dělá
  2. Doprava MHD, naprosto katastrofální, např. dva autobusy většinou jezdí ve stejný čas a pak čekáte 15 minut (v lepším případě) na další spoj.
  3. Škola a školka, tam je neúnosná kapacita, ale co jsem pochopil tak se již řeší.

  Popravdě si myslím, že teď když je nový starosta z Malého Háje, tak nemůže pochopit co trápí zbytek obce. Ten si zpříjemní bydlení ve svém okolí, nedivil bych se kdyby v Malém Háji vznikla školka, škola, nějaký ten obchod, zákaz vjezdu kamiónům a tak. Rád bych se mýlil, ale to ukáže až čas

  1. Dobrý den,

   se „smutným občanem“ souhlasím jen z poloviny.
   – co se týče Kuthorské, tak asi by to chtělo řešit, účinně trvat na dodržování hyg. limitů a ten radar by se také hodil aspoň jako prevence.
   – doprava MHD, zcela souhlasím, spoje jezdí ve stejný čas (240 a 296) a četl jsem na webu MČ Praha 15, že se plánuje, že 296 u nás už nebude jezdit.
   – nová škola a školka je potřeba
   – u poslední části bych zcela nesouhlasil. Malý Háj patří (zčásti) pod D. Měcholupy a kdyby tam vznikla nová škola a potažmo i školka, byl bych moc rád. Jenom bych podotknul, že bydlím v ulici Za Kovárnou. Ono asi moc jiných pozemku, kde postavit školu v D. Měcholupech nanajdete.
   – že starosta bydlí v Malém Hají, nevidím problém. Býv. starosta Ing. Hagel, nevím, kde přesně bydlel, ale u nás v D. Měcholupech to v posledních letech určitě nebylo!!!!!!
   – jako poslední bych chtěl napsat, že jsem rád, že máme nového starostu. Od nových voleb se tady aspoň něco tady děje a zastupitelstvo funguje o hodně lépe než v minulých letech. Akce jako dostavba tělocvičny apod. je totální fiasko a jsem rád, že lidé jako pan Ing. Hagel, Attl nejsou v našem zastupitelstvu.

   Nejsem sympatizantem žadné politické strany ani hnutí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *