Změny na místní radnici

Naše trpělivá práce na obecních záležitostech začíná, zdá se, přinášet první ovoce. Projevilo se to také na dnešním zasedání místního zastupitelstva, kde se nám podařilo prosadit naše odborníky do důležitých výborů místní správy.
Pro Finanční výbor, který se vyjadřuje k otázkám hospodaření obce s penězi a majetkem, budou nadále pracovat pp. Dvořák, Kozel, Procházka, Vachata a Voříšek.
Výbor pro rozvoj se stará o záležitosti výstavby, investic a rozvoje obce. Zvoleni byli pp. Choděra, Jindřich, Podlipný, Svoboda a Vich.
Kontrolní výbor ověřuje regulérnost a korektnost práce a postupu Úřadu. Jeho členy nyní jsou p. Kozlová, pp. Motlík, Pavel a Vich a zatím neurčený zástupce Hnutí pro Prahu.
Redakční radu místního Zpravodaje nadále povede Edita Motlíková.

Dnešní změny nás velice těší. Umožní nám lépe prosazovat cíle, se kterými jsme šli do komunálních voleb. Chceme zlepšit vybavení obce (připravovaný bankomat je jen první vlašťovkou), začít řešit dopravu a hluk a obnovit komunitní život v naší obci. Děkujeme všem občanům za reálnou pomoc i za projevenou podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *